Klienci o mnie

Ania i Adrian: Odkąd zaszłam w ciąże wiedziałam, że chciałabym uwiecznić ten niezwykły dla nas czas na zdjęciach. Bardzo długo szukałam fotografa, którego prace będą subtelne i naturalne. Po zapoznaniu się z portfolio Pauliny nie miałam wątpliwości. Dzięki niej każda przyszła mama ma szansę, aby poczuć się wyjątkowo. Atmosfera na sesji pozwala na pozowanie bez skrępowania. Dodatkowo wykonaliśmy również sesję noworodkową. Bardzo istotne jest to, że Paulina posiada odpowiedni doświadczenie i umiejętności, aby zdjęcia były nie tylko piękne, ale przede wszystkim, aby maluszek podczas ich wykonywania był bezpieczny. Jej podejście i cierpliwość są niezastąpione. A przy okazji można nauczyć się kilku sztuczek pomagających uśpić małego szkraba. Serdecznie polecamy, my na pewno jeszcze do niej wrócimy.”

 

Paulina i Przemek: Gorąco polecamy Paulinę, robi przepiękne zdjęcia. Sesja ciążowa była dla nas cudownym przeżyciem, ponieważ Paulina zaproponowała nam sesję na śniegu. Było to dla nas coś nowego. Mamy piękna pamiątkę. Paulina ma głowę pełną pomysłów:-) Sesja noworodkowa była przeprowadzona w bardzo miły sposób. Pani fotograf ma dużo cierpliwości do noworodków. Zdjęcia z obu sesji wyszły przepiękne. Serdecznie polecamy i w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie z usług Pauliny 🙂 „

 

Ewa i Paweł: „Ekstra współpraca w sympatycznej atmosferze, niezapominane wspomnienia i przede wszystkim dobra zabawa 🙂 Dzięki profesjonalnemu podejściu Pauliny sesje i efekt końcowy zdjęć wyszły świetnie. To co charakteryzuje tego fotografa to cierpliwość, pomysłowość, zaufanie. Polecam SeeLove każdemu, kto spodziewa się dziecka lub już je posiada. Taka pamiątka zostaje do końca życia. Na 100% skorzystamy jeszcze z usług tej firmy”

 

Agnieszka i Łukasz: Paulina to osoba o anielskim podejściu do niemowlaka, ponieważ swoje doświadczenie i opanowanie pielęgnuje w codziennej opiece nad swoim synkiem. Wszystkim rodzicom bez obaw polecam współpracę i powierzenie swojego Maluszka w ręce Pauliny, ze spokojem można zdecydować się na sesję noworodkową. Nasze sesje są dla nas ogromną pamiątką, po której pozostaną wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, a także cudownie uchwyconych momentów, które są cenne i bardzo ulotne. Zarówno sesja ciążowa, jak i noworodkowa odbyły się w przyjemnej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu Maluszek czuł się bezpiecznie i doskonale współpracował z Panią fotograf. Serdecznie dziękujemy za spełnienie naszego marzenia o posiadaniu ślicznej sesji! Życzymy mnóstwo sukcesów i napiętego grafiku w kalendarzu pracy nad nowymi projektami”

 

Marta i Olek: „Jeszcze raz bardzo,ale to bardzo dziękujemy za wspaniałą sesję Naszej Malej Córeczki Gai 🙂 Pani fotograf jest wyjątkowo cierpliwą osobą, poświęciła nam bardzo wiele czasu i wytrwale czekała aż Malutka będzie chciała współpracować:) Jest to również osoba ze świetnym podejściem do dzieci tych najmłodszych i tych trochę starszych. Gorąco polecamy sesje noworodkowe, dziecięce jak i również rodzinne u Pauliny 🙂 „